Google_reklamizmir_adwords web tasarım internet reklamları sosyal medya reklamı, google ads reklamları googleda birinci sayfa GOOGLE ADS REKLAMLARI

Google Ads reklamları ile müşterilerinizi web sitenize çeker, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi dilediğiniz gibi tanıtır ve kazanımlar elde edebilirsiniz. Dünyanın bir numaralı arama motoru Google, her ay ortalama 100 milyar aramaya sonuç gösteriyor. Bu sonuç her gün neredeyse 3,5 milyar aramaya tekabül eder ki bu büyük pastadan pay almak için de tüm esnaf ve sanatkarlar binlerce sektörle kıyasıya rekabet içerisine girmelerine sebep olmaktadır.

Türk Web Ajans olarak Google arama motorunu anlayan, kelimeleri optimize eden ve en fazla verimi almayı sağlayan anlayışımız ile her zaman yanınızdayız.

Aylık / Haftalık reklam periyotları : Web sitenizi, ürün yada hizmetinizi yada şahsınızı - eserlerinizi googleda tanıtmak, web sitesine trafik sağlamak yada ürünlerinizi satmak için verdiğiniz reklam türüdür, bütçenize uygun, dilediğiniz saat aralığında ve dilediğiniz bölgede reklam yapmanıza olanak sağlar.

 


Google_reklamizmir_adwords web tasarım internet reklamları sosyal medya reklamı, google ads reklamları googleda birinci sayfa  SOSYAL MEDYA REKLAMLARI
Firma / Kişiye özel hazırlanan çarpıcı bir resim / fotoğraf yada herhangi bir digital veriyi bir çok sosyal medya ortamında gece gündüz demeden tanıtan ve belli bölgelerdeki belli insanlar profillerinin sosyal medya gezintilerinde ike karşılarına çıkan reklam türümüzdür. Google ads gibi aylık yada haftalık reklam şeklinde vererbilirsiniz. Bu çalışma sırasında tüm görsel mojtajları ve video kurguları atölyemiz ortamında tasavvur edilir.

 


Google_reklamizmir_adwords web tasarım internet reklamları sosyal medya reklamı, google ads reklamları googleda birinci sayfa  SEO - SİTE TANITINI
Fir Seo Hizmetleri :  Dilerseniz web sitenizi organik aramalarda ön sayfalara taşımak için düzenli olarak yapılan site tanıtım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sitenizin linki, binlerce farklı sayfalarda paylaşılarak, fotoğraf  aramalarında ve harita aramalarında üst sıralara yerleşmek için seo hizmetini mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Ayrıca ping atma, sosyal imleme gibi bir çok çalışmayı da seo hizmetleri kapsamaktadır.

 

 

 

 

Türk web ajans hüseyin türk Garanti bankası hesap numarası
Garanti Bankası

İsim     : Sude TÜRK

IBAN : TR07 0006 2001 4720 0006 2961 98
 

 

izmir_adwords - Google_reklam
Hüseyin TÜRK

 +90 (232) 231 02 64    -     (505) 374 80 73

twa @ 2012
Design by turkwebajans.com

Türk Reklam Ajans